patmosweb330

elin330

aegeanlab

Έξι μαθητές από την Πάτμο διακρίθηκαν στο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά».

CHORA 1Έξι μαθητές από την Πάτμο διακρίθηκαν στον διαγωνισμό  της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.  Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 12ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για το νομό Δωδεκανήσου και από την Πάτμο .

 

Ο διαγωνισμός είχε διεξαχθεί στις 9/3/2018 στα Δημοτικά σχολεία του νομού και συμμετείχαν σε αυτόν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ και ΣΤ’ τάξης.

Στον διαγωνισμό διακρίθηκαν οι μαθητές από την Πάτμο και τους αξίζουν συγχαρητήρια:  ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ,  ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ, ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ, ΓΚΑΒΑΪΣΕ ΣΕΜΕΛΗ ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ,  ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ, ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ.   

Αναλυτικά με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΣΤ 4ου ΚΩ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΑΒΡΙΗΛ Ε ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΚΑΛΗ ΣΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε ΠΥΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ ΠΥΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΕΛΙΤΣΚΟΦΣΚΙ ΑΝΝΑ ΣΤ 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΙΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΝΑΣΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Ε 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΗΣ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-
ΙΩΣΗΦΙΝΑ Ε ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΑΒΑΪΣΕ ΣΕΜΕΛΗ ΣΤ ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΚΑΣΟΥ
ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 2ου ΚΩ
ΓΚΥΛΜΕΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΓΛΥΚΟΚΑΛΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΑΝΑΗ ΚΑΡΑΒΙΑ Ε 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΕΜΠΩΝΑ
ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΔΙΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ ΠΥΛΙΟΥ
ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ ΣΤ ΠΥΛΙΟΥ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΖΑΚΟ ΕΛΕΝΗ ΣΤ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΖΙΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ Ε ΕΜΠΩΝΑ
ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ 4ου ΚΩ
ΖΩΤΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Ε 4ου ΚΩ

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-
ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΘΙ-ΚΙΕΟΥ-ΑΝ ΛΑΜ Ε 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΙΑΤΡΙΔΗ ΣΤΕΡΓΙΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΚΑΣΟΥ

ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΣΤ 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΓΑΠΗ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΑΘΩΜΑ ΙΟΥΛΙΑ ΣΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤ 2ου ΚΩ
ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΤΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΛΙΝΤΑ Ε 4ου ΚΩ
ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΕΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 6ου ΚΩ
ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ Ε 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑ ΧΟΤΖΑΙ ΣΤ 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΧΡΥΣΗ Ε 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Ε 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΤΖΑΟΓΛΑΝ ΣΕΝΤΑ Ε 6ου ΚΩ
ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΓΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΒΑ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΣΟΥΡΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΟΥΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΝΙΚΗ ΣΤ 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΦΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤ 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤ 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤ 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε ΦΑΝΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΥΡΤΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΩΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΛΑΜΑΡΗ ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΤ 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΛΕΣΙ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΖΕΝΕΠΕ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΓΙΑ Ε 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΘΑΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Ε ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΛΙΝ ΧΟΝΓΚ ΓΙΟΥΝ Ε 2ου ΚΩ
ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΛΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΪΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ Ε 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΣΤ 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΜΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΜΟ ΚΑΛΑΡΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤ 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ε 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΝΙΚΗ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΟΥΣΕΛΛΗ ΠΕΤΡΑΝΤΑ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ε 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΡΑΧΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΟΣ Ε ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤ 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤ Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΙΚΟΥ ΚΛΕΝΑΡΝΤ Ε 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
-ΙΟΡΔΑΝΗΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΑΔΑΜ Ε ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Ε 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤ ΦΑΝΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε ΠΥΛΙΟΥ
ΠΑΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΑΡΟΙΚΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΜΙΡ ΣΤ 6ου ΚΩ
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΠΑΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΛΛΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ ΣΤ 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ Ε ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΩΝΙΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤ ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΡΓΙΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Ε 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ ΜΙΚΑΕΛΑ Ε 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΡΑΣΑ ΛΟΡΙΑΝ ΣΤ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΡΕΝΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-
ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΗΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΡΟΤΣΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΤ 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΤ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΙΡΗ ΣΤ 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΙΜΑΙ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ε ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
ΣΚΑΡΤΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε Iδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ Ε 2ου ΚΩ
ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Ε 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΟΥΦΕΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΣΤ 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Ε 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΥΝΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ Ε 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΣΧΟΥΡΜΑΝ ΔΟΥΡΑΚΑ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Ε ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΟΜΑΝΙ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΤΡΑΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΣΤ ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ
ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΗ ΝΤΑΝΙΕΛ Ε 2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΠΥΛΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΑΝΙ ΛΑΟΥΡΑ ΣΤ ΠΥΛΙΟΥ
ΤΣΑΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΟ Ε 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΣΙΝΤΣΙΝΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΤΣΙΡΙΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΦΑΜΗΛΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΦΡΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Ε 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΦΤΑΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ Ε ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΣΤ 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ ΣΤ 6ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΨΥΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει θερμά όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται ανάλογες επιτυχίες στο μέλλον.

Αναζήτηση

like us on facebook

Πρωτοσέλιδα


Google translate

enfrdeitptrues

Δείτε επίσης

patmosnewsbanner01

dimotikos

Μέλος του

aegeanmedia

editorial2ed

banner2019

rent KATERINA WEB

IMG 4874s

H MAGEIA WEB 2s

rent KATERINA WEB

Try-Gyro

koutouzos

keridis-sima

patmosmonastery

Έντυπα

1111

Copyright Warning

copyscape-banner-white-160x56
Protected by Copyscape

Η αναπαραγωγή / αναδημοσίευση άρθρου ή περιεχομένου είναι ευπρόσδεκτη εάν συνοδεύεται με το hyperlink www.patmostimes.gr