patmosweb330

elin330

aegeanlab

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ Εκλογές : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΤΜΟΥ
'Εχοντας υπόψη:

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης


και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87), όπως
αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του ν.4555/2018 "Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι»
(Α΄133)" και του άρθρου 154, παρ. 8 του ν. 4600/2019 (Α΄43).

2. Την αριθ.25/20129 απόφαση του Πρωτοδικείου Κω με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων
κοινότητας και προέδρων κοινοτήτων για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.
Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το Δήμο Πάτμου:

 

 

 

 

Π. Α. Τ. Μ. Ο. Σ. Ανάπτυξης Με Όραμα και Σύνεση. Επικεφαλής ο νυν δήμαρχος κ. Γρηγόρης Στόικος.
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΕΤΑ) ΤΟΥ ΣΩΖΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΠΟΘΗΤΟΥ
ΚΑΜΠΟΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΛΕΟΥΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΤΑΚΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΜΟΥΝΔΡΕΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΕΝΤΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΑ -ΜΑΥΡΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΦΕΓΓΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

 

Η ΠΑΤΜΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ. Επικεφαλής ο Δ.Σύμβουλος κ. Νικήτας Τσαμπαλάκης

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΦΩΚΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥ
ΕΛΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΙΑΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ᾹΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΟΤΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΑΛΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΜΟ. Επικεφαλής ο Δ.Σύμβουλος Ελευθέριος Πέντες.
ΒΑΛΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
ΒΑΜΒΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΦΛΩΡΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΠΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΜΠΟΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
KΟΡΩΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΗ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ
ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΡΩΜΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΑΡΕΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΕΓΓΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΕΓΓΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΡΗΓΑ

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΤΜΟΥ. Επικεφαλής ο κ. Παναγιώτης Βέργος
ΒΑΒΟΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
ΓΑΜΠΙΕΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΗΛΙΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΦΩΚΑ
ΚΟΔΕΛΛΑ ΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΙΚΡΗΣ ΣΩΖΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
PETROVA TSVETANA TSEKOVA του TSEKOV
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
TSOUKALA ALEKSANDRA KATARZYNA του MIKOLAS
ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΠΑΤΗΝΙΩΤΙΚΗ ΛΥΣΗ. Επικεφαλής ο κ. Εμμανουήλ Θ.Γρύλλης

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΙΟΛΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΓΡΥΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΖΟΥΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΡΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΟΥΛΙΕΖΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΣΩΖΟΝΤΟΣ
ΣΠΥΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθ. 4213/4-5-2019 απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Δωδεκανήσου:

 

1)Στο 82o εκλογικό τμήμα Χώρας Πάτμου, στο Δημοτικό Σχολείο Χώρας, θα ψηφίσουν: α) οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το επώνυμο ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έως ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ β)Κοινοτικοί από :ABDELATIF-DAGMAR έως : SCHLUTER-KURT-WOLFGRANG.

2)Στο 83ο εκλογικό τμήμα Χώρας Πάτμου, στο Δημοτικό Σχολείο Χώρας θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ έως ΨΑΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3)Στο 84ο εκλογικό τμήμα Σκάλας Πάτμου στο Δημοτικό Σχολείο
Σκάλας θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΤΑΛΑΜΠΟΣ έως ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ .

4) Στο 85ο εκλογικό τμήμα Σκάλας Πάτμου στο Δημοτικό Σχολείο
Σκάλας θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ έως ΚΟΤΟΥΜΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ .

5.- Στο 86ο εκλογικό τμήμα Σκάλας Πάτμου στο Δημοτικό Σχολείο
Σκάλας θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από ΚΟΥΤΟΥΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ έως ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ .

6.- Στο 87o εκλογικό τμήμα Χώρας Πάτμου, στο Δημοτικό Σχολείο Σκάλας, θα ψηφίσουν: α) οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το επώνυμο ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ έως ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ β)Κοινοτικοί από :BLACKBEARD-FLORENTIS SAMANTHA έως : WECK BARBEL.

7.- Στο 88o εκλογικό τμήμα Χώρας Πάτμου, στο Δημοτικό Σχολείο Κάμπου, θα ψηφίσουν: α) οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το επώνυμο ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ έως ΓΡΥΛΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ β)Κοινοτικοί από :EISSLER CONSTANZE έως : STASZKO MARIA-REBEKA.

8.- Στο 89o εκλογικό τμήμα Χώρας Πάτμου, στο Δημοτικό Σχολείο Κάμπου, θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το επώνυμο ΔΑΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έως ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9.- Στο 90ο εκλογικό τμήμα της νήσου Αρκιών Πάτμου στο Δημοτικό Σχολείο Αρκιών θα ψηφίσουν οι εγγεγραμμένοι στο βασικό εκλογικό κατάλογο των οποίων το επώνυμο αρχίζει από το επώνυμο ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έως ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ.

 

Οι έδρες του δημοτικού συμβουλίου ανέρχονται σε δέκα επτά(17).

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου Πάτμου και των συνοικισμών αυτών.

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΣΤΟΪΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

Αναζήτηση

like us on facebook

Πρωτοσέλιδα


Google translate

enfrdeitptrues

PATMOS RADIO 91

Δείτε επίσης

patmosnewsbanner01

dimotikos

Μέλος του

aegeanmedia

editorial2ed

banner2019

rent KATERINA WEB

H MAGEIA WEB 2s

rent KATERINA WEB

keridis-sima

patmosmonastery

Έντυπα

1111

Copyright Warning

copyscape-banner-white-160x56
Protected by Copyscape

Η αναπαραγωγή / αναδημοσίευση άρθρου ή περιεχομένου είναι ευπρόσδεκτη εάν συνοδεύεται με το hyperlink www.patmostimes.gr